Axial AD0912UB-A73GL ventilator
Artikelnummer:
AD0912UB-A73GL
ADDA AD0912UB-A73GL ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,09
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | AD0912UB-A73GL |
| Vermogen: | 4.44W |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Actueel: | 0.39A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | ADDA |
| Snelheid (RPM): | 3500 |
| Luchtstroom: | 72 CFM (2,039 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Serie: | AD9225 |
| Lawaai: | 44 dBA |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
72 CFM (2,039 m³/min) |
| Stroom |
4.44W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3500 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial AD0912UB-A73GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
NMB 3110RL-04W-B79 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
ebmpapst D4E225-CC01-02 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$134,05
SKU:
D4E225-CC01-02
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.