XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Artikelnummer:
RAH2260B1-C
XINRUILIAN RAH2260B1-C 220/240V 0,25/0,26A 2-draads ventilator ronde vorm
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$61,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | XINRUILIAN |
| Model: | RAH2260B1-C |
| Spanning: | 200/240V |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Actueel: | 0.25/0.26A |
| Lengte: | 200 |
| Breedte: | 200 |
| hoogte: | 60 |
| Draden: | 2 |
Afmetingen verpakking: 23*23*7cm
Nettogewicht: 1,8KG
DHL Brutogewicht: 2KG
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
200/240V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “XINRUILIAN RAH2260B1-C Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.