Axiaal 6318/2TDH4P ventilator
Artikelnummer:
6318/2TDH4P
Ebmpapst 6318/2TDH4P ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$210,31
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 6318/2TDH4P |
| Vermogen: | 150W |
| Spanning: | 48V |
| Grootte: | 172 mm x 172 mm x 50 mm |
| Actueel: | 3.125A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Snelheid (RPM): | 9200 |
| Luchtstroom: | 559,1 CFM (15,83 m³/min) |
| Kenmerken: | PWM-besturing; Snelheidssensor (toerental) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rond |
| Serie: | 6300 |
| Lawaai: | 75 dBA |
| Materiaal lemmet: | Polyamide (PA), glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
75 dBA |
| Luchtstroom |
559,1 CFM (15,83 m³/min) |
| Stroom |
150W |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
9200 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 6318/2TDH4P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
NMB 3615KL-05W-B50 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.