Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Artikelnummer:
2806KL-04W-B56
NMB 2806KL-04W-B56 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,15
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 2806KL-04W-B56 |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Actueel: | 0.28A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 2806KL-04W-B56 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
Axial 5915PC-20W-B20-S11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$281,65
SKU:
5915PC-20W-B20-S11
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.