Axial AD1224UB-F51 ventilator
Artikelnummer:
AD1224UB-F51
ADDA AD1224UB-F51 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | AD1224UB-F51 |
| Vermogen: | 9.6W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Actueel: | 0.4A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ADDA |
| Snelheid (RPM): | 3200 |
| Luchtstroom: | 120,24 CFM (3,405 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Serie: | AD12025 |
| Lawaai: | 48 dBA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
48 dBA |
| Luchtstroom |
120,24 CFM (3,405 m³/min) |
| Stroom |
9.6W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
3200 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial AD1224UB-F51 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebm-papst 5656S ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56
NMB 1608KL-04W-B59 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,63
SKU:
1608KL-04W-B59

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.