ADDA AA1281US-AW ventilator
Artikelnummer:
AA1281US-AW
ADDA AA1281US-AW ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Model: | AA1281US-AW |
| Spanning: | 110/120V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.27/0.23A |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| hoogte: | 38 mm |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
110/120V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AA1281US-AW Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
Ebmpapst K2E250-AH34-06 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$412,92
SKU:
K2E250-AH34-06
ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.