Axial DV4114/2N ventilator
Artikelnummer:
DV4114/2N
Ventilator EBMPAPST DV4114/2N
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,22
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | DV4114/2N |
| Vermogen: | 20.5W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Actueel: | 850 mA |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Luchtstroom: | 164,8 CFM (4,667 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Lawaai: | 60 dBA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial DV4114/2N Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Axial 4715PS-20T-B30 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$17,84
SKU:
4715PS-20T-B30
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
Ebmpapst K2S165-AA17-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$366,05
SKU:
K2S165-AA17-05
ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.