Axial 3108NL-05W-B50 ventilator
Artikelnummer:
3108NL-05W-B50
NMB 3108NL-05W-B50 Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,69
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 3108NL-05W-B50 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 20 mm |
| Actueel: | 0.19A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 3108NL-05W-B50 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Ebmpapst R1G220-AB73-52 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
ebm-papst 4650N ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N
NMB 3615KL-05W-B50 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.