Axial 4414/12M ventilator
Artikelnummer:
4414/12M
Ventilator Ebmpapst 4414/12M
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$36,28
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 4414/12M |
| Vermogen: | 4.1W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Actueel: | 0.17A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 4414/12M Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
ebm-papst 5656S ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
Ebmpapst S4E300-AS72-45 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.