ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Artikelnummer:
AD0824HB-D71
ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,46
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Model: | AD0824HB-D71 |
| Grootte: | 80 mm |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Fabrikant: | ADDA |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 15 mm |
| Serie: | AD8015-7 |
| Lawaai: | 33,6 dBA |
| Type lager: | Kogel |
| Hoogte: | 80 mm |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 32 CFM |
| Vermogen: | 3.12 W |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Verpakking: | Bulk |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 80 mm L x 15 mm B x 80 mm H |
| Deel # Aliassen: | AD0824HB-D71(N) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
33,6 dBA |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0824HB-D71 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
ROYAL UT626DG-TP ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$57,06
SKU:
UT626DG-TP
NMB 3615KL-05W-B50 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.