Delta BSB05505HP ventilator
Artikelnummer:
BSB05505HP
Delta BSB05505HP ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$3,23
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | BSB05505HP |
| Spanning: | 5V |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Actueel: | 0.40A |
| Lengte: | 55 |
| Breedte: | 55 |
| hoogte: | 5 |
| Draden: | 4 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
5V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta BSB05505HP Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
Axial 5915PC-20W-B20-S11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$281,65
SKU:
5915PC-20W-B20-S11
Axial 4715PS-20T-B30 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$17,84
SKU:
4715PS-20T-B30
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.