Delta EFB0412HHD ventilator
Artikelnummer:
EFB0412HHD
Nieuwe EFB0412HHD ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$3,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Model: | EFB0412HHD |
| Grootte: | 40 mm |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Type druk: | 8,9 mmAq |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Lengte: | 40 mm |
| Breedte: | 20 mm |
| Serie: | EFB |
| Lawaai: | 30,5 dBA |
| Type lager: | Kogel |
| Hoogte: | 40 mm |
| Snelheid: | 8200 TPM |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 9,43 CFM |
| Vermogen: | 1.2 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Verpakking: | Bulk |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 336 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
30,5 dBA |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta EFB0412HHD Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 3110RL-04W-B79 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
NMB 1608KL-04W-B59 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,63
SKU:
1608KL-04W-B59
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
ebm-papst 4650N ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
Ebmpapst S4E300-AS72-45 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.