Axiaal UT125C ventilator
Artikelnummer:
UT125C
Koninklijke UT125C ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,68
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | UT125C |
| Vermogen: | 15/14W |
| Spanning: | 200V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Actueel: | 0.075/0.07A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | Stekkeraansluiting |
| Fabrikant: | Koninklijke ventilator |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial UT125C Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
AVC DL08025R12U ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
ebmpapst D4E225-CC01-02 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$134,05
SKU:
D4E225-CC01-02

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.