Axial AA1281HB-AT ventilator
Artikelnummer:
AA1281HB-AT
ADDA AA1281HB-AT ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,10
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | AA1281HB-AT |
| Spanning: | 110-120v |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Actueel: | 0.25/0.20A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Fabrikant: | ADDA |
| Snelheid (RPM): | 2700/3000 |
| Luchtstroom: | 83 CFM (2,35 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,3 in H2O/0,35 in H2O |
| Lawaai: | 42.2/44.5 |
| Materiaal frame: | Aluminiumlegering |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
42.2/44.5 |
| Luchtstroom |
83 CFM (2,35 m³/min) |
| Spanning |
110/120V |
| Toerental |
2700/3000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial AA1281HB-AT Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebm-papst 5656S ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
Axial 5915PC-20W-B20-S11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$281,65
SKU:
5915PC-20W-B20-S11
Ebmpapst S4E300-AS72-45 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
S4E300-AS72-45
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
AVC DL08025R12U ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.