Ebm-papst R2E220-AA40-B8 ventilator
Artikelnummer:
R2E220-AA40-B8
Ebmpapst R2E220-AA40-B8 230V 50/60HZ 0,38/0,40A 85/90W Ventilator Inventaris
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$82,62
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R2E220-AA40-B8 |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Breedte: | 221,4 mm |
| Serie: | R2E220 |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 221,4 (Dia.) x 71 Dmm |
| Voedingsspanning: | 230 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Diepte: | 71 mm |
| Geluidsniveau: | >70 dB(A) |
| Ventilatorsnelheid: | 2700 tpm |
| Richting van de bocht: | Achterwaarts |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebm-papst R2E220-AA40-B8 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.