Ebmpapst R3G190-RC05-03 Ventilator
Artikelnummer:
R3G190-RC05-03
Ebmpapst R3G190-RC05-03 Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$244,95
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Ebmpapst |
| Model: | R3G190-RC05-03 |
| Vermogen: | 83W |
| Spanning: | 200/240V |
| Grootte: | 190 mm x 190 mm x mm |
| Actueel: | 0.75A |
| AC/DC: | AC |
| Beëindiging: | 4 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
83W |
| Spanning |
200/240V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst R3G190-RC05-03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
Ventilator Pfannenberg FAN1738-C
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$37,20
SKU:
FAN1738-C
ebm-papst 5656S ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
ebm-papst 4650N ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.