AVC DL08025R12U ventilator
Artikelnummer:
DL08025R12U
AVC DL08025R12U ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$3,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | AVC |
| Model: | DL08025R12U |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.50A |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| hoogte: | 25 mm |
| Draden: | 4 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “AVC DL08025R12U Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
XINRUILIAN RAH2260B1-C ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$61,85
SKU:
RAH2260B1-C
Ebmpapst R1G220-AB73-52 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
ebmpapst D4E225-CC01-02 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$134,05
SKU:
D4E225-CC01-02

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.