Ebmpapst D2E146-AP47-C3 ventilator
Artikelnummer:
D2E146-AP47-C3
Ebmpapst D2E146-AP47-C3 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$200,92
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBMPAPST |
| Model: | D2E146-AP47-C3 |
| Vermogen: | 300/330W |
| Spanning: | 230V |
| Type: | Ventilator |
| Actueel: | 1.31/1.45A |
| Frequentie: | 50/60HZ |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
300/330W |
| Spanning |
230(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst D2E146-AP47-C3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824HB-D71 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,46
SKU:
AD0824HB-D71
NMB 3615KL-05W-B50 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$15,50
SKU:
3615KL-05W-B50
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
AVC DL08025R12U ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U
ebm-papst 4650N ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$36,59
SKU:
4650N
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.