Ebmpapst R3G220-RC09-08 ventilator
Artikelnummer:
R3G220-RC09-08
Ebmpapst R3G220-RC09-08 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$139,90
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Ebmpapst |
| Model: | R3G220-RC09-08 |
| Vermogen: | 51W |
| Spanning: | 200-240V |
| Grootte: | 220 mm x 220 mm x mm |
| Actueel: | 0.47A |
| AC/DC: | AC |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
51W |
| Spanning |
200/240V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst R3G220-RC09-08 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56
NMB 1608KL-04W-B59 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,63
SKU:
1608KL-04W-B59
AVC DL08025R12U ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U
Ebmpapst R1G220-AB73-52 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.