Axial AD1224HB-A71GL ventilator
Artikelnummer:
AD1224HB-A71GL
ADDA AD1224HB-A71GL ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,29
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | AD1224HB-A71GL |
| Vermogen: | 4.56W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Actueel: | 0.19A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ADDA |
| Snelheid (RPM): | 2200 |
| Luchtstroom: | 88,71 CFM (2,512 m³/min) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,138 in H2O |
| Lawaai: | 39,1 dBA |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
39,1 dBA |
| Luchtstroom |
88,71 CFM (2,512 m³/min) |
| Stroom |
4.56W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2200 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial AD1224HB-A71GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AA1281US-AW ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,53
SKU:
AA1281US-AW
Ebmpapst R1G220-AB73-52 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
Ebmpapst K1G220-AB73-11 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$121,12
SKU:
K1G220-AB73-11
Axial 4715PS-20T-B30 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$17,84
SKU:
4715PS-20T-B30
AVC DL08025R12U ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,89
SKU:
DL08025R12U

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.