Axial 4715PS-23T-B30 ventilator
Artikelnummer:
4715PS-23T-B30
NMB 4715PS-23T-B30 ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,73
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 4715PS-23T-B30 |
| Vermogen: | 15/14W |
| Spanning: | 230V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
15/14W |
| Spanning |
230(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 4715PS-23T-B30 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebm-papst 5656S ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,63
SKU:
5656S
Ebmpapst R1G220-AB73-52 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$171,25
SKU:
R1G220-AB73-52
NMB 1608KL-04W-B59 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,63
SKU:
1608KL-04W-B59
Ebm-papst R2E220-AA40-B8 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$82,62
SKU:
R2E220-AA40-B8
Ventilator Ebmpapst DV4600-492
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$47,86
SKU:
DV4600-492
ebm-papst W2E143-AB09-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$99,31
SKU:
W2E143-AB09-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.