Axial 2410ML-05W-B60-D23 ventilator
Artikelnummer:
2410ML-05W-B60-D23
NMB 2410ML-05W-B60-D23 Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,51
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | 2410ML-05W-B60-D23 |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Actueel: | 0.17A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Fabrikant: | NMB |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial 2410ML-05W-B60-D23 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ebmpapst M4Q045-DA05-01 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,91
SKU:
M4Q045-DA05-01
ebm-papst R2E220-RB06-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$102,33
SKU:
R2E220-RB06-01
Ebmpapst K2E250-AH34-06 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$412,92
SKU:
K2E250-AH34-06
NMB 1608KL-04W-B59 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,63
SKU:
1608KL-04W-B59
NMB 3110RL-04W-B79 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$8,08
SKU:
3110RL-04W-B79
Axial 2806KL-04W-B56 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$13,15
SKU:
2806KL-04W-B56

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.