ebm-papst W1G200-EC87-20 ventilator
Artikelnummer:
W1G200-EC87-20
W1G200-EC87-20 ebm-papst 230 V AC Axiaal ventilator 200 x 78,5mm 500m鲁/h 11W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$169,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | W1G200-EC87-20 |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Luchtstroom: | 500m鲁/h |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 200 x 78,5 mm |
| Voedingsspanning: | 230 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Stroomverbruik: | 11W |
| Diepte: | 78,5 mm |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Ventilatorsnelheid: | 1300 tpm |
| Maximale stroom: | 90 mA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
500m³/u |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G200-EC87-20 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.