sunon EE92252B1-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
EE92252B1-000U-A99
SUNON EE92252B1-000U-A99 24V 2.1W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,73
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | EE92252B1-000U-A99 |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Luchtstroom: | 51,5 CFM (1,44m³/min) |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | EE |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,4 Pa) |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Andere namen: | 259-1890 EE92252B1-0000-A99 EE92252B1-0000-A99-ND EE92252B1-000U-A99-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.10W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 25掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.087A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
51,5 CFM (1,44m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon EE92252B1-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.