Ventilator Ebmpapst 3414NHHR
Artikelnummer:
3414NHHR
Ebmpapst 3414 NHHR 24V 135mA 3.2W 3wires Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$44,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 3414NHHR |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Luchtstroom: | 49,0 CFM (1,37m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | 3400 |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25,4MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Andere namen: | 381-1001 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 2.60W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3414NHHR Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.