Ventilator U71MX-024KX-4 van Micronel VS
Artikelnummer:
U71MX-024KX-4
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 74,1mm L x 69,4mm H Bal 13,9 CFM (0,389m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$573,71
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U71MX-024KX-4 |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 13,9 CFM (0,389m³/min) |
| Vermogen (watt): | 25 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 28900 RPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 74,1 mm lang x 69,4 mm hoog |
| Breedte: | 59,00mm |
| Statische druk: | 16,46 in H2O (4100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerental), snelheidsregeling (SP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.30A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 26 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 74,1mm L x 69,4mm H Bal 13,9 CFM (0,389m³/min) 4 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U71MX-024KX-4 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.