Ventilator Micronel VS U71HL-024KM-4
Artikelnummer:
U71HL-024KM-4
Ventilatorblazer 24VDC Rechthoekig/rond - 73mm L x 69mm H 16,6 CFM (0,465m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U71HL-024KM-4 |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 16,6 CFM (0,465m³/min) |
| Vermogen (watt): | 63 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 36600 RPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 73mm L x 69mm H |
| Breedte: | 86,00mm |
| Statische druk: | 27,701 in H2O (6900,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerental), snelheidsregeling (SP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 113°F (-20 ~ 45°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.90A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC Rechthoekig/rond - 73mm L x 69mm H 16,6 CFM (0,465m³/min) 4 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U71HL-024KM-4 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.