Ventilator U85MX-024KX-5 van Micronel VS
Artikelnummer:
U85MX-024KX-5
Ventilatorblazer 21VDC Rechthoekig/rond - 79,1mm L x 76,8mm H 30,4 CFM (0,851m³/min) 8-positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U85MX-024KX-5 |
| Lawaai: | 77,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 30,4 CFM (0,851m³/min) |
| Vermogen (watt): | 183 W |
| Spanning - Nominaal: | 21 VDC |
| RPM: | 39000 TPM |
| Beëindiging: | 8 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 79,1 mm lang x 76,8 mm hoog |
| Breedte: | 55,40 mm |
| Statische druk: | 49,38 in H2O (12300,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Hall-sensor, motorwikkeling |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 113°F (-20 ~ 45°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 8.50A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 24 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 21VDC Rechthoekig/rond - 79,1mm L x 76,8mm H 30,4 CFM (0,851m³/min) 8-positie rechthoekige connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
77,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U85MX-024KX-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.