Comair Rotron TNE2C ventilator
Artikelnummer:
TNE2C
Comair Rotron TNE2C AC ventilator 115V 176x176x112mm 330CFM 59W 65.4dBA 3350RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$78,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | TNE2C |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 330 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,9 x 6,9 in ; 176 x 175 mm |
| Dikte bij benadering: | 4,4 in ; 112 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.49 A |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Geluidsniveau: | 65 dBA |
| Vermogen: | 59 W |
| Serie: | Tarzan AC serie |
| Grootte: | 6,93 x 4,41 (176 x 112) in. (mm) |
| Snelheid: | 3350 RPM |
| Statische druk: | 0,871 in H2O (217 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 80 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
65 dBA |
| Luchtstroom |
330 CFM |
| Stroom |
59 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3350 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron TNE2C Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.