Comair Rotron TNE2A-020174(TNE2A-19020174A) Ventilator
Artikelnummer:
TNE2A 020174(TNE2A 19020174A)
Comair Rotron TNE2A 020174(TNE2A 19020174A) AC ventilator 115V 175.5×175.5×111.8mm 340CFM 56W 65.4dBA 3480RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$97,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | TNE2A 020174(TNE2A 19020174A) |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 340 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,9 x 6,9 in ; 176 x 175 mm |
| Dikte bij benadering: | 4,4 in ; 112 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.53 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 65 dBA |
| Vermogen: | 56 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | Tarzan AC serie |
| Grootte: | 6,91 x 4,4 (175,5 x 111,8) In. (mm) |
| Snelheid: | 3480 RPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
65 dBA |
| Luchtstroom |
340 CFM |
| Stroom |
56 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3480 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron TNE2A-020174(TNE2A-19020174A) Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.