Comair Rotron MD24B2-028869 Ventilator
Artikelnummer:
MD24B2 028869
Comair Rotron MD24B2 028869 DC ventilator 24V 1,5×1,5 In. 110cfm 6W 50dBA 3100RPM Terminals Serie Muffin
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$120,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MD24B2 028869 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 110 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 119 x 119 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.25 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 50 dBA |
| Vermogen: | 6 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | Muffinserie |
| Grootte: | 4,69 x 1,54 (119,13 x 39,12) In. (mm) |
| Snelheid: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50 dBA |
| Luchtstroom |
110 CFM |
| Stroom |
6 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3100 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron MD24B2-028869 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.