ebm-papst Inc. RER190-39/14/2TDMLO fan
Artikelnummer:
RER190-39/14/2TDMLO
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 190mm Dia Ball 382.0 CFM (10.70m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$133,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER190-39/14/2TDMLO |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 382,0 CFM (10,70m³/min) |
| Vermogen (watt): | 58 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Breedte: | 69,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 1.9 lbs (900.0 g) |
| Serie: | RER190TD, S-Force |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 190mm Dia Ball 382.0 CFM (10.70m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst Inc. RER190-39/14/2TDMLO fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.