ebm-papst RER190-39/14/2TDMO ventilator
Artikelnummer:
RER190-39/14/2TDMO
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 190mm Dia Ball 506.0 CFM (14.17m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$280,46
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER190-39/14/2TDMO |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 506,0 CFM (14,17m³/min) |
| Vermogen (watt): | 110 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3900 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Breedte: | 69,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 1.9 lbs (900.0 g) |
| Serie: | RER190TD, S-Force |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 36 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 52500 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 190mm Dia Ball 506.0 CFM (14.17m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER190-39/14/2TDMO fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.