Ebmpapst RL48-19/12ML fan
Artikelnummer:
RL48-19/12ML
Ventilatorblazer, Centrifugaal 12VDC Rechthoekig/Rond - 75,5mm L x 75,2mm H Bal 13,0 CFM (0,363m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RL48-19/12ML |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 13,0 CFM (0,363m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Ebmpapst |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 75,5mm L x 75,2mm H |
| Breedte: | 27,00 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, CE, VDE, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | RL48 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 15 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, Centrifugaal 12VDC Rechthoekig/Rond - 75,5mm L x 75,2mm H Bal 13,0 CFM (0,363m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst RL48-19/12ML fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.