Omron R89F-DS1238L ventilator
Artikelnummer:
R89F-DS1238L
R89F-DS1238L Omron 24 V DC Axiaal ventilator 120 x 120 x 38mm 2,1m³/min 2,64W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$85,49
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R89F-DS1238L |
| Fabrikant: | Omron |
| Breedte: | 120 mm |
| Luchtstroom: | 2,1m³/min |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 120 x 120 x 38mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Hoogte: | 38 mm |
| Stroomverbruik: | 2.64W |
| Diepte: | 120 mm |
| Geluidsniveau: | 32 dB |
| Maximale stroom: | 110 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
2,1m³/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-DS1238L Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.