Omron R89F-DS1225L ventilator
Artikelnummer:
R89F-DS1225L
R89F-DS1225L Omron 24 V DC Axiaal ventilator 120 x 120 x 25mm 2,5m³/min 4,08W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$53,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R89F-DS1225L |
| Fabrikant: | Omron |
| Breedte: | 120 mm |
| Luchtstroom: | 2,5m³/min |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 120 x 120 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Hoogte: | 25 mm |
| Stroomverbruik: | 4.08W |
| Diepte: | 120 mm |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Maximale stroom: | 170 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
2,5m³/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-DS1225L Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.