Interfan PO019-12D-2B-2 ventilator
Artikelnummer:
PO019-12D-2B-2
Interfan PO019-12D-2B-2
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,98
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | PO019-12D-2B-2 |
| Grootte: | 2,36 x1 (60 x 25) In. (mm) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Fabrikant: | Interfan |
| Luchtstroom: | 19,4 CFM (549 L/Min.) |
| Serie: | PO-serie |
| Statische druk: | 0,24 In. H2O (59,8 Pa) |
| Afmetingen: | 2,36 x 2,36 x 1 In. (60 x 60 x 25 mm) |
| Geluidsniveau: | 34 dBA |
| Huidige waardering: | 0.08 A |
| Snelheid: | 4300 TPM |
| Productkenmerk: | Attribuut Waarde |
| Afmetingen bij benadering: | 2,4 x 2,4 inch (60 x 60 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1 In. (26 mm) |
| Spanningswaarde: | 12 VDC |
| Configuratie: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
19,4 CFM (549 L/Min.) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Interfan PO019-12D-2B-2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.