Omron R89F-DS1225H ventilator
Artikelnummer:
R89F-DS1225H
R89F-DS1225H Omron 24 V DC Axiaal ventilator 120 x 120 x 25mm 3,68m³/min 11,28W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$178,03
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R89F-DS1225H |
| Fabrikant: | Omron |
| Breedte: | 92 mm |
| Luchtstroom: | 3,68m³/min |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 120 x 120 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Hoogte: | 25 mm |
| Stroomverbruik: | 11.28W |
| Diepte: | 92 mm |
| Geluidsniveau: | 51 dB |
| Maximale stroom: | 470 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
3,68m³/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-DS1225H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.