Omron R89F-DS1238H ventilator
Artikelnummer:
R89F-DS1238H
R89F-DS1238H Omron 24 V DC Axiaal ventilator 120 x 120 x 38mm 3,88m³/min 12W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$194,70
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R89F-DS1238H |
| Fabrikant: | Omron |
| Breedte: | 120 mm |
| Luchtstroom: | 3,88m³/min |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 120 x 120 x 38mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Hoogte: | 38 mm |
| Stroomverbruik: | 12W |
| Diepte: | 120 mm |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Maximale stroom: | 500 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
3,88m³/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-DS1238H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.