Delta AFC0612DB-F00 ventilator
Artikelnummer:
AFC0612DB-F00
DELTA AFC0612DB-F00 12V 0,45A 4draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,01
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | AFC0612DB-F00 |
| RPM: | 7200 RPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Luchtstroom: | 29,2 CFM (0,818m³/min) |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | AFC |
| Statische druk: | 0,517 in H2O (128,8 Pa) |
| Lawaai: | 47,5 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 60X15MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Andere namen: | 603-1169 AFC0612DBF00 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 13,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.96W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140掳F (-10 ~ 60掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.330A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,5 dB(A) |
| Luchtstroom |
29,2 CFM (0,818m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFC0612DB-F00 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.