ebm-papst R3G310-AX54-21 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-AX54-21
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 1643,3 CFM (46,01m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.703,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-AX54-21 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1643,3 CFM (46,01m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 1270W |
| RPM: | 2850 RPM |
| Breedte: | 269,2 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RadiPac R3G310AX |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | 3,625 in H2O (903,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, Elektronische schakeling (EC), PWM-besturing, Snelheidssensor (Tach), Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, EAC, UL |
| Beschrijving: | 310MM WAAIER 200-277VAC 1270W |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 1643,3 CFM (46,01m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 5.60A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-AX54-21 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.