ebm-papst R3G310-AX52-90 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-AX52-90
Ventilator Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 350mm Dia Bal 1796,5 CFM (50,30m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.703,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-AX52-90 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | 1796,5 CFM (50,30 m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 1000W |
| RPM: | 2580 TPM |
| Breedte: | 253,7 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RadiPac R3G310AX |
| Afmetingen: | Rond - 350mm Dia |
| Statische druk: | 2,734 in H2O (681,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, EAC, UL |
| Beschrijving: | 310MM WAAIER 380-480VAC 1000W |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 350mm Dia Bal 1796,5 CFM (50,30m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.63A |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-AX52-90 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.