ebm-papst R3G310-AX54-21 ventilator
$1.703,85
ebm-papst R3G310-AZ88-03 ventilator
$1.703,85
ebm-papst R3G310-AY73-13 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-AY73-13
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 350mm Dia 3243.0 CFM (90.80m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-AY73-13 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 3243,0 CFM (90,80m³/min) |
| Lawaai: | 90,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2680W |
| RPM: | 3900 TPM |
| Breedte: | 289,5 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | Green Tech RadiPac R3G310AY |
| Afmetingen: | Rond - 350mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC), PWM-besturing |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 350X289.5MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 350mm Dia 3243.0 CFM (90.80m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 7.40A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
90,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-AY73-13 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.