ebm-papst R3G133-RA01-03 Ventilator
Artikelnummer:
R3G133-RA01-03
R3G133-RA01-03 ebm-papst Centrifugaalventilator 133 (Dia.) x 65mm 230 V AC (RadiCal-serie)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$265,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | R3G133-RA01-03 |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Breedte: | 133 (Dia.)mm |
| Luchtstroom: | 280m鲁/h |
| Serie: | RadiCal |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 133 (Dia.) x 65mm |
| Voedingsspanning: | 230 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Diepte: | 65 mm |
| Ventilatorsnelheid: | 3770 tpm |
| Richting van de bocht: | Achterwaarts |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
280m³/u |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G133-RA01-03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.