Sanyo 9A0624G402 ventilator
Artikelnummer:
9A0624G402
SANYO 9A0624G402 24V 0.13A 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,02
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9A0624G402 |
| RPM: | 5600 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Luchtstroom: | 27,6 CFM (0,773m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | San Ace 60 |
| Lawaai: | 39,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 60X25MM 24VDC |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Andere namen: | 1688-1328 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 3.12W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140掳F (-20 ~ 60掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
27,6 CFM (0,773m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9A0624G402 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.