sunon PMD2412PMB1-A(2).GN ventilator
Artikelnummer:
PMD2412PMB1-A(2).GN
SUNON PMD2412PMB1-A(2).GN 24V 18.2W 2wires ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,14
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | PMD2412PMB1-A(2).GN |
| Snelheid (RPM): | 4200 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 190,0 CFM (5,32 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Serie: | PMD |
| Statische druk: | 0,650 in H2O (161,9 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Vermogen (watt): | 18.20W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Huidige waardering: | 0.760A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
190,0 CFM (5,32 m/min) |
| Toerental |
4200 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon PMD2412PMB1-A(2).GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.