Ventilator Ebmpapst 3254JH
Artikelnummer:
3254JH
3254JH ebm-papst 24 V DC Axiaal ventilator 92 x 92 x 38mm 140m?/h 7W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$64,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Model: | 3254JH |
| Snelheid (RPM): | 4100 tpm |
| Luchtstroom: | 140m?/h |
| Breedte: | 92 mm |
| Hoogte: | 38,15 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 92 x 92 x 38mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Stroomverbruik: | 7W |
| Diepte: | 92 mm |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Maximale stroom: | 322mA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst 3254JH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.