Ebmpapst AC-4300-H ventilator
Artikelnummer:
AC-4300-H
AC 4300 H ebm-papst 85 â?265 V ac AC Axiaal ventilator 119 x 119 x 32mm 204m?/h 11W IP20
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$132,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Model: | AC 4300 H |
| Snelheid (RPM): | 3400 tpm |
| Luchtstroom: | 204m?/h |
| Breedte: | 119 mm |
| Hoogte: | 119 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 119 x 119 x 32mm |
| Voedingsspanning: | 85 â?265 V AC |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Stroomverbruik: | 11W |
| Diepte: | 32 mm |
| Geluidsniveau: | 51 dB |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst AC-4300-H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.