Orion OD8025-24HB ventilator
Artikelnummer:
OD8025-24HB
Orion OD8025-24HB 24V 0.11A 2.41W 2wires ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Orion |
| Model: | OD8025-24HB |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 3100 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.11A |
| Vermogen: | 2.41W |
| Lawaai: | 35 dBA |
| Luchtstroom: | 40,0 CFM (1,13 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | OD8025 |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35 dBA |
| Luchtstroom |
40,0 CFM (1,13 m/min) |
| Stroom |
2.41W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
3100 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD8025-24HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.