Sanyo 9GA0812P4H001 ventilator
Artikelnummer:
9GA0812P4H001
Sanyo 9GA0812P4H001 12V 0.22A 2.64W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9GA0812P4H001 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 5200 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.22A |
| Vermogen: | 2.64W |
| Lawaai: | 37 dBA |
| Luchtstroom: | 51,5 CFM (1,458 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,35 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
37 dBA |
| Luchtstroom |
51,5 CFM (1,458 m?/min) |
| Stroom |
2.64W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
5200 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9GA0812P4H001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.